Filtrowanie
zamknij

Darmowa dostawa perfumetek od 150 zł

Darmowa dostawa perfumetek od 150 zł

Zapachy znanych marek taniej. Wypróbuj perfumetki!

Ulubione zapachy 90% taniej! Wybierz odpowiedniki perfum!

Te same zapachy w niższych cenach. Poznaj odpowiedniki perfum!

Zapachy znanych marek taniej. Wypróbuj perfumetki!

Zapachy znanych marek taniej. Wypróbuj perfumetki!

Zapachy znanych marek taniej. Wypróbuj perfumetki!

Zapachy znanych marek taniej. Wypróbuj perfumetki!

Te same zapachy w niższych cenach. Poznaj odpowiedniki perfum!

070. Lancome Hypnose* 070. Lancome Hypnose*
Odpowiednik zapachu Lancome Hypnose*
Cena: 15,00 zł
071. Lancome Magnifique* 071. Lancome Magnifique*
Odpowiednik zapachu Lancome Magnifique*
Cena: 15,00 zł
109. Lancome Hypnose* 109. Lancome Hypnose*
Odpowiednik zapachu Lancome Hypnose*
Cena: 15,00 zł
136. Lancome La Vie Est Belle* 136. Lancome La Vie Est Belle*
Odpowiednik zapachu Lancome La Vie Est Belle*
Cena: 15,00 zł
186. Lancome La Vie Est Belle Florale* 186. Lancome La Vie Est Belle Florale*
Odpowiednik zapachu Lancome La Vie Est Belle Florale*
Cena: 15,00 zł
187. Lancome Tresor La Nuit* 187. Lancome Tresor La Nuit*
Odpowiednik zapachu Lancome Tresor La Nuit*
Cena: 15,00 zł

Perfumetki Lancome*

Poznajcie historię marki, a dowiecie się, dlaczego zainspirowała nas do stworzenia cudownych odpowiedników - perfumetek Lancome*.

Tak się złożyło, że najbardziej znane dziś marki perfum tworzyły domy mody, a nie wyspecjalizowane domy perfumeryjne. Wyjątkiem od tej reguły jest między innymi Lancome – marka, dla której perfumy stanowiły punkt wyjścia do sukcesu i element centralny jej dalszych działań.

Lancome - zamek i róża

Armand Petitjean – założyciel marki – uczył się u wielkiego Francois Coty i pracował jako perfumiarz w jego firmie. Gdy podjął decyzję o utworzeniu własnej marki, plan wdrożył w błyskawicznym tempie. 5 pierwszych perfum (Tendre Nuit, Bocages, Conquete, Kypre oraz Tropiques) debiutowało na Światowej Wystawie w Brukseli już w 1935 roku, czyli w roku założenia przedsiębiorstwa. Nie oznacza to jednak, że tworzony w tak krótkim czasie biznes nie został gruntownie przemyślany. Petitjean z wielką staranności wybrał nazwę i logo marki. Ta pierwsza nawiązuje do zamku Lacosme. Aby nadać jej delikatne francuskie brzmienie usunięto literkę „s” i wprowadzono charakterystyczny daszek. Z kolei inspiracją to powstania logo była róża - częsty składnik perfum, a także kwiat w wielu kulturach kojarzony z kobiecością i urodą. Przed swoją marką założyciel postawił niełatwe zadanie, miała złamać amerykańską dominację w świecie kosmetyków. Plan powiódł się tylko częściowo. Po znaczących sukcesach, w latach 60. przedsiębiorstwo popadło w finansowe tarapaty i ostatecznie zostało zakupione przez L'Oreal – największy koncern kosmetyczny na świecie.

Lancome – piękna i praktyczna

Lancome może poszczycić się wieloma perfumami, których zapach stanowił symbol ich czasów. Do rangi klasyków awansowały Magie, Tresor, Poeme, O de Lancome. Ale największym sukces zapewniły perfumy wydane zaledwie 2012 roku - La Vie Est Belle, który rozsławiła w reklamach zjawiskowo piękna Julia Roberts. Lancome ma w swojej ofercie kilkanaście wersji tego urzekającego zapachu.

Wielką przewagą marki, obok oczywiście doskonałych kompozycji zapachowych, była umiejętność dostrzegania potrzeb klientów, także tych o praktycznym charakterze. Jeszcze w latach 50. Lancome opatentowało hermetycznie zamykane flakony, dzięki czemu elegantki mogły nosić perfumy w torebkach, bez obawy o ich wylanie. Jako pierwsza marka wyprodukowała także perfumy – wisiory, dla stworzenia których inspiracją były pomandry.

Sklep z perfumetkami Lancome*

W perfumik.pl pragniemy, aby każdy mógł cieszyć się wyrafinowanymi kompozycjami zapachowymi. Śledzimy ponadczasowe trendy i nowości, aby zaproponować Wam to co najlepsze. Tak właśnie było zapachami Lancome. Ulegliśmy czarowi perfum słynnej marki i tak powstał nasz sklep z perfumetkami Lancome* Znajdziecie tu kilka wyszukanych propozycji, które zawładną Waszymi zmysłami. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl