Filtrowanie
zamknij
Darmowa dostawa perfumetek od 150 zł
Darmowa dostawa perfumetek od 150 zł
070. Perfumik Hypnose* 070. Perfumik Hypnose*

Odpowiednik zapachu Lancome Hypnose*

Cena: 15,00 zł
071. Perfumik Magnifique* 071. Perfumik Magnifique*

Odpowiednik zapachu Lancome Magnifique*

Cena: 15,00 zł
109. Perfumik Hypnose* 109. Perfumik Hypnose*

Odpowiednik zapachu Lancome Hypnose*

Cena: 15,00 zł
136. Perfumik La Vie* 136. Perfumik La Vie*

Odpowiednik zapachu Lancome La Vie Est Belle*

Cena: 15,00 zł
186. Perfumik La Vie Florale* 186. Perfumik La Vie Florale*

Odpowiednik zapachu Lancome La Vie Est Belle Florale*

Cena: 15,00 zł
187. Perfumik Tresor La Nuit* 187. Perfumik Tresor La Nuit*

Odpowiednik zapachu Lancome Tresor La Nuit*

Cena: 15,00 zł

Odpowiedniki perfum Lancome*

Poznajcie historię marki, a dowiecie się, dlaczego zainspirowała nas do stworzenia cudownych odpowiedników - perfumetek Lancome*.

Tak się złożyło, że najbardziej znane dziś marki perfum tworzyły domy mody, a nie wyspecjalizowane domy perfumeryjne. Wyjątkiem od tej reguły jest między innymi Lancome – marka, dla której perfumy stanowiły punkt wyjścia do sukcesu i element centralny jej dalszych działań.

Lancome - zamek i róża

Armand Petitjean – założyciel marki – uczył się u wielkiego Francois Coty i pracował jako perfumiarz w jego firmie. Gdy podjął decyzję o utworzeniu własnej marki, plan wdrożył w błyskawicznym tempie. 5 pierwszych perfum (Tendre Nuit, Bocages, Conquete, Kypre oraz Tropiques) debiutowało na Światowej Wystawie w Brukseli już w 1935 roku, czyli w roku założenia przedsiębiorstwa. Nie oznacza to jednak, że tworzony w tak krótkim czasie biznes nie został gruntownie przemyślany. Petitjean z wielką staranności wybrał nazwę i logo marki. Ta pierwsza nawiązuje do zamku Lacosme. Aby nadać jej delikatne francuskie brzmienie usunięto literkę „s” i wprowadzono charakterystyczny daszek. Z kolei inspiracją to powstania logo była róża - częsty składnik perfum, a także kwiat w wielu kulturach kojarzony z kobiecością i urodą. Przed swoją marką założyciel postawił niełatwe zadanie, miała złamać amerykańską dominację w świecie kosmetyków. Plan powiódł się tylko częściowo. Po znaczących sukcesach, w latach 60. przedsiębiorstwo popadło w finansowe tarapaty i ostatecznie zostało zakupione przez L'Oreal – największy koncern kosmetyczny na świecie.

Lancome – piękna i praktyczna

Lancome może poszczycić się wieloma perfumami, których zapach stanowił symbol ich czasów. Do rangi klasyków awansowały Magie, Tresor, Poeme, O de Lancome. Ale największym sukces zapewniły perfumy wydane zaledwie 2012 roku - La Vie Est Belle, który rozsławiła w reklamach zjawiskowo piękna Julia Roberts. Lancome ma w swojej ofercie kilkanaście wersji tego urzekającego zapachu.

Wielką przewagą marki, obok oczywiście doskonałych kompozycji zapachowych, była umiejętność dostrzegania potrzeb klientów, także tych o praktycznym charakterze. Jeszcze w latach 50. Lancome opatentowało hermetycznie zamykane flakony, dzięki czemu elegantki mogły nosić perfumy w torebkach, bez obawy o ich wylanie. Jako pierwsza marka wyprodukowała także perfumy – wisiory, dla stworzenia których inspiracją były pomandry.

Sklep z odpowiednikami perfum Lancome*

W perfumik.pl pragniemy, aby każdy mógł cieszyć się wyrafinowanymi kompozycjami zapachowymi. Śledzimy ponadczasowe trendy i nowości, aby zaproponować Wam to co najlepsze. Tak właśnie było zapachami Lancome. Ulegliśmy czarowi perfum słynnej marki i tak powstał nasz sklep z odpowiednikami perfum Lancome* Znajdziecie tu kilka wyszukanych propozycji, które zawładną Waszymi zmysłami. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl