Filtrowanie
zamknij
Darmowa dostawa perfumetek od 150 zł
Darmowa dostawa perfumetek od 150 zł
073. Perfumik Million* 073. Perfumik Million*

Odpowiednik zapachu Paco Rabanne One Milion*

Cena: 15,00 zł
074. Perfumik Black SX* 074. Perfumik Black SX*

Odpowiednik zapachu Paco Rabamne Black XS*

Cena: 15,00 zł
075.  Perfumik Black SX* 075. Perfumik Black SX*

Odpowiednik zapachu Paco Rabanne Black XS*

Cena: 15,00 zł
076. Perfumik Million* 076. Perfumik Million*

Odpowiednik zapachu Paco Rabanne Lady Million *

Cena: 15,00 zł
149. Perfumik Man Invictus* 149. Perfumik Man Invictus*

Odpowiednik zapachu Paco Rabanne Invictus*

Cena: 15,00 zł
171. Perfumik Olympia* 171. Perfumik Olympia*

Odpowiednik zapachu Paco Rabanne Olympea*

Cena: 15,00 zł

Odpowiedniki perfum Paco Rabanne*

Impulsu do powstania naszych perfumetek poszukujemy w sklepach z wonnościami, lecz by jak najlepiej zrozumieć zapach, warto poznać historię marki, która za nim stoi. Co nas zainspirowało do stworzenie odpowiedników perfum Paco Rabanne? Poznajcie niezwykłego skandalistę!

Paco Rabanne - osobowość!

Zadziwia i szokuje, trudno ocenić, czy jest bardziej artystą czy kreatorem mody. Nieustannie eksperymentuje z materiałami i formami. Paco Rabanne to jeden z najważniejszych twórców XX wieku. I choć wiek zmusił go do ograniczenia aktywności, to jego dzieła żyją własnym życiem, zapewniając marce finansowy sukces.

To jest kosmos!

Pierwszy komercyjny i medialny sukces przyniósł Hiszpanowi biżuteria, oczywiście, nietypowa. Przygotowana w 1965 roku kolekcja przykuwała uwagę rozmiarem dodatków, a także materiałem, z którego została wykonana – Paco wykorzystał rhodoid w geometrycznych kształtach i jasnych kolorach. Projektant już wtedy wyraźnie pokazał kierunek, w którym będzie podążał: zabawa materiałami. W swych kreacjach – także odzieżowych - sięgnął po papier, metal, kokosy czy drewno – przygotowując z nich pełne stylizacje.

Jego pokazy nastawione były na wywołanie zaskoczenia i podszyte skandalem. Doskonale jednocześnie trafiały w oczekiwania konsumentów i wpisywały się w nurt „space age”, przejawiający się w fascynacji nowymi technologiami, kosmosem oraz futuryzmem.

Zapach eksperymentu

Pierwsze perfumy sygnowane nazwiskiem Rabanne ukazały się w 1969 roku. Do przygotowania Calandre wykorzystano, co nie może dziwić, nietypowe składniki: geranium i korzeń orissa. Ale sam zapach w dużej mierze nawiązywał do klasyki, z wyczuwalnymi nutami róży i konwalii. W 1996 roku Rabanne wydał swój pierwszy zapach uniseks – Paco. Cytrusowo-aromatyczna kompozycja mocno zaznaczyła swoją obecność na rynku. Pomogły w tym zapewne dwa „pozazapachowe” elementy: zaskakujące, ale minimalistyczne opakowanie w kształcie czarnej puszki oraz... uroda Kate Moss, która promowała perfumy!

Przy wydaniu kolejnych perfum Paco chętnie będzie sięgał właśnie po oryginalne opakowania. Bo czy można przejść obojętnie obok olimpijskiego lauru (Olympea), sztabki złota (1 Milion), pucharu zwycięzcy (Invictus)? A przecież każdy z tych nieoczywistych flakonów kryje kompozycje, dla których serca zabiły szybciej!

Sklep z odpowiednikami perfum Paco Rabanne*

W naszych odpowiednikach perfum Paco Rabanne* wyrafinowane opakowania zamieniliśmy proste flakoniki z atomizerem. To co się w nich znajduje do złudzenia przypomina jednak oryginalne kompozycje słynnej marki, dając naszym klientom możliwość poznania wyjątkowego świata zapachów Paco Rabanne. Perfumetki łączą zatem element luksusu z funkcjonalnością. Zapraszamy do naszego sklepu z odpowiednikami perfum Paco Rabanne*! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl