Filtrowanie
zamknij
Darmowa dostawa perfumetek od 150 zł
Darmowa dostawa perfumetek od 150 zł
078. Versace Bright Crystal* 078. Versace Bright Crystal*
Odpowiednik zapachu Versace Bright Crystal*
Cena: 15,00 zł
079. Versace Vanitas* 079. Versace Vanitas*
Odpowiednik zapachu Versace Vanitas*
Cena: 15,00 zł
080. Versace Versense* 080. Versace Versense*
Odpowiednik zapachu Versace Versense*
Cena: 15,00 zł
152. Versace Crystal Noir* 152. Versace Crystal Noir*
Odpowiednik zapachu Versace Crystal Noir*
Cena: 15,00 zł
153. Versace Eros* 153. Versace Eros*
Odpowiednik zapachu Versace Eros*
Cena: 15,00 zł
196. Versace Eros Pour Femme* 196. Versace Eros Pour Femme*
Odpowiednik zapachu Versace Eros Pour Femme*
Cena: 15,00 zł

Perfumetki Versace*

Wielkie zapachy, skryte w niewielkich flakonikach to sekret sukcesu perfumetek Versace*, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Jak doszło do ich powstania? Poznajcie tę historię...

Styl Versace 

Jest takie powiedzenie, że Armani ubiera żonę, a Versace kochankę tego samego mężczyzny. I właśnie w kontrze do klasycznej elegancji Armaniego najprościej można nakreślić styl Versace. Wyróżniają go trzy elementy: prowokacyjna estetyka, niesamowita zmysłowość i przepych. W latach 80. i 90. takie podejście do mody musiało zapewnić spektakularny sukces! Era wielkich gwiazd i supermodelek właśnie się rozpoczęła.

Wśród gwiazd

Gianni Versace uczył się zawodu od dziecka – jego matka była wziętą krawcową. Już pierwsze sukienki Gianniego spotkały się z ciepłym przyjęciem klientów jej sklepu. Pierwsze duże zadanie – przygotowanie kolekcji - postawiła przed nim firma włókiennicza Florentine Flowers. Wywiązał się z niego znakomicie, otwierając sobie tym samym drzwi do samodzielnej kariery. Po krótkim okresie pracy jako freelancer, w 1978 wraz z bratem Santo założył własny dom mody w Mediolanie.

Utalentowany, uwodzicielski, kipiał energią i pomysłami – Gianni idealnie pasował do świata wielkiej mody i show businessu. Kreował gwiazdy i dla gwiazd. Na jego pokazach pierwsze kroki stawiały supermodelki - Cindy Crawford, Naomi Campbell, Carla Bruni, Claudia Schiffer i Helena Christensen, a w pierwszych rządach siadali Madonna, George Michael czy Sting.

Versace zginął tragicznie w 1997 roku, zastrzelony przed swoim domem przez szaleńca. Dwadzieścia lat po jego śmierci Donatella Versace, siostra Gianniego i dyrektor artystyczny domu mody, przygotowała pokaz ku czci brata. Znalazły się tam wszystkie ulubione i tak charakterystyczne dla stylu Włocha elementy: bizantyjskie ikony, barokowe motywy, sycylijskie wzory ludowe, zwierzęce nadruki czy masywna biżuteria. Na tę okazję wspomniane supermodelki przygotowały także własne projekty złotych sukni.

Wśród zapachów

Podobnie jak kreacje także perfumy Versace kipiały zmysłowością. Pierwsze, które kreator nazwał swoim imieniem – Gianni Versace, ukazały się w 1981 roku. Trzy lata później wydano męską wersję zapachu Versace l'Homme. Dziś w ofercie Gianni Versace Profumi jest kilkadziesiąt uwodzicielskich kompozycji. Wśród nich nieustannie rozwijana linia Versace Jeans czy bestsellery Versace Crystal Noir, Bright Crystal, a także sensualne bliźniaki dla niej i dla niego – Eros.

Sklep z perfumetkami Versace*

Unikalną zmysłowość zapachów Versace zapragnęliśmy jak najlepiej oddać w naszych perfumikach. Wybraliśmy kilka kultowych kompozycji i zamknęliśmy w praktycznych niewielkich flakonach. Tak właśnie powstały poręczne perfumetki Versace* - inspirowane zapachy o luksusowym rodowodzie. Teraz każdy może cieszyć się wyrafinowanymi wonnościami, uwodzić, wabić i kochać w stylu Versace. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl