klienci wybierają również:
Wybrany produkt:
Calvin Klein Euphoria

Opis perfum: Calvin Klein Euphoria

Nie ma chyba kobiety, która nie słyszała o perfumach Calvin Klein Euphoria. Pojawiły się na rynku w 2005 roku i natychmiast zyskały wielką popularność. Nie dziwi więc, że od razu otrzymały nominację do nagrody dla najlepszych perfum roku i… wygrały. Statuetka FiFi to nie lada osiągnięcie. Znana jako „Oscar przemysłu zapachowego” przyznawana jest niekonwencjonalnym perfumom zaprojektowanym z klasą i stylem. Niewiele marek może poszczycić się takim sukcesem.

Calvin Klein Euphoria to tchnienie wolności i pełna doznań podróż na Wschód. Fascynacja orientem jest niezwykle wyraźna. Za dowód niech posłuży kwiat Champaca i kwiat lotosu. Magnolia champaca to gatunek drzewa pochodzącego z Indii, Chin i Azji Południowo-Wschodniej. Jest ono wiecznie zielone i dlatego bywa nazywane Drzewem Radości lub Drzewem Perfum. Intensywny zapach kwiatu jest jedną z jego cech charakterystycznych.

Telewizyjna reklama perfum wiele mówi o samym zapachu. Rozkosz, wolność, namiętność, miłosne uniesienie, sensualność i pragnienie bliskości – z tym wszystkim kojarzy się Calvin Klein Euphoria.

Skład zapachu

Nuty głowy: granat
Nuty serca: lotos, orchidea
Nuty bazy: fiołek, bursztyn, piżmo, mahoń

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl