klienci wybierają również:
Wybrany produkt:
Hugo Boss Bottled

Opis perfum: Hugo Boss Boss Bottled

Hugo Boss to znana niemiecka marka produkująca odzież i perfumy. Historia przedsiębiorstwa sięga 1924 roku, kiedy Hugo Ferdinand Boss założył swoją pierwszą szwalnię. Założyciel firmy zmarł w 1948 roku. Jego spadkobiercą został Eugen Holy, zięć Bossa. W latach powojennych produkował on garnitury. W latach 60. firma zyskała popularność również w innych krajach europejskich. Pod koniec tej samej dekady prezesami spółki zostali wnukowie Hugo Bossa, Jochen i Uwe Holy. Od tego czasu firma coraz mocniej walczyła o klientów za pomocą kampanii wizerunkowej i reklam. Ambasadorem Hugo Boss był m.in. aktor Sylvester Stallone. 

Począwszy od lat 80. Boss sprzedawał ubrania z kolekcji casualowych, kosmetyki i dodatki. W kolejnej dekadzie ofertę rozszerzono o liczne linie, od formalnych po sportowe. W tym samym czasie rozpoczęto sprzedaż odzieży damskiej.  

Hugo Boss Boss Bottled to perfumy męskie o zapachu drzewno-przyprawowym. Zapach został wydany w 1998 roku i natychmiast stał się bestsellerem. W 2017 roku twarzą perfum został aktor Chris Hemsworth znany m.in. z popularnej serii „Avengers”. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl