klienci wybierają również:
Wybrany produkt:
Armani Code

Opis perfum: Armani Code

Marka Giorgio Armani powstała w latach 70. minionego wieku. Od tego czasu jest symbolem luksusu, klasy i oryginalnego stylu. W roku 1980 powstał film, w którym pewny siebie Richard Gere przechadza się ulicami Beverly Hills w marynarkach, koszulach i eleganckich spodniach uszytych przez Giorgio Armaniego. Na tym przykładzie widać, do czego dąży znana włoska marka. Jej celem jest swoboda i niewymuszoność połączona z ekstrawagancją i elegancją.

Oprócz projektowania ubrań Giorgio Armani zajmuje się walką o prawa uchodźców (w 2002 roku został honorowym ambasadorem UNHCR) i dobro modelek. Włoch aktywnie sprzeciwił się anoreksji w świecie modelingu. Wyznaczył minimalne BMI równe wartości 18 dla wszystkich modelek dla niego pracujących.

Armani Code to perfumy męskie o zapachu orientalno-drzewnym. Zostały one wydane w 2004 roku. W dwa lata później zostały uhonorowane prestiżową statuetką FiFi, jako Fragrance Of The Year Men’s Luxe. Nuty zawarte w Armani Code rozwijają się stopniowo, dając każdemu mężczyźnie poczucie siły i męskości.

Nuty zapachowe

Nuty głowy: bergamota, cytryna.
Nuty serca: kwiaty oliwki.
Baza: drewno gwajakowe, tonka.

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl