FAQ
Czy perfumy w waszej perfumerii są oryginalne?

Część zapachów w naszej perfumerii to perfumy w 100% oryginalne, pochodzące wprost od znanych i cenionych producentów. Są one zafoliowane i w oryginalnych kartonikach.

Poznaj ofertę oryginalnych perfum

Natomiast nasze perfumetki to odpowiedniki perfum znanych światowych marek. Przygotowane zostały tak, by pachniały równie dobrze jak oryginały, jednakże nimi nie są. Są to tzw. zapachy czy perfumy inspirowane. Dla celów informacyjnych – aby było Ci łatwiej ustalić, jak pachną – przy naszych perfumetkach obok numerków pojawiają się nazwy marek perfum, którymi inspirowaliśmy się.

Poznaj ofertę perfum inspirowanych

Co to jest perfumetka?

Perfumetki to inaczej inspiracje zapachowe (perfumy inspirowane), czyli odpowiedniki perfum znanych światowych marek. Nie są to perfumy oryginalne, choć zostały przygotowane tak, by pachnieć jak oryginały. Nasze perfumetki mają 33 ml pojemności. 20% ich składu stanowią olejki zapachowe, więc zapach jest trwały – utrzymuje się na skórze do 8 godzin, a na tkaninach nawet kilka dni.

Poznaj całą ofertę naszych perfumetek

Co to jest zapach inspirowany?

Zapach czy perfumy inspirowane to inna nazwa naszej popularnej perfumetki. Są to odpowiedniki perfum oryginalnych znanych marek. Inspirowaliśmy się zapachami przygotowanymi przez najlepszych i stąd nazwy: perfumy inspirowane, zapach inspirowany czy inspiracje zapachowe.

Poznaj nasze perfumy inspirowane

Czy współpracujecie z blogami?

Tak, współpracujemy z blogerami i blogerkami. Zapraszamy do kontaktu: wspolpraca@perfumik.pl lub poprzez nasz profil na Facebooku czy Instagramie.

Czy wasze perfumetki są trwałe?

Tak, nasze perfumetki są trwałe, bo posiadają aż 20% olejków zapachowych. Są to zatem dobrej jakości wody perfumowane. Takie zaperfumowanie sprawia, że zapach utrzymują się na skórze do 8 godzin, a na tkaninach nawet kilka dni.

Co zrobić, gdy mam problem z wyświetleniem sklepu, funkcjonowaniem sklepu?

W takiej sytuacji prosimy w pierwszej kolejności o odświeżenie strony lub zmianę przeglądarki internetowej na inną. Jeśli to nie pomogło, skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób: telefonicznie, mailem lub poprzez Messenger. Będziemy wdzięczni, jeśli prześlesz nam zrzutu ekranu na adres biuro@perfumik.pl, abyśmy mogli szybciej wyeliminować problem.

W jaki sposób pakowane są paczki?

Nasze perfumiki są dobrze zabezpieczone: owijamy je w folię bąbelkową i pakujemy w wytrzymały kartonik. Przesyłki są ubezpieczone – więc masz pewność, że otrzymasz swoje ulubione perfumy w nienaruszonym stanie.

Do której jest czynna infolinia?

Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00.

Czy istnieje możliwość otrzymania faktury?

Tak, możesz otrzymać fakturę. W takiej sytuacji zaznacz opcję faktura podczas składania zamówienia oraz przekaż nam dane do faktury. Fakturę wyślemy do Ciebie wraz z zamówionymi perfumami lub na adres e-mail.

Czy rozdajecie jakieś prezenty/gratisy?

Dla naszych klientów organizujemy konkursy, w których nagrodami są m.in. perfumetki. Śledź nasz fanpage na Facebooku lub profil na Instagramie, aby być na bieżąco.

Nasz profil na Facebooku

Nasz profil na Instagramie

Jak długo będę czekać na przesyłkę?

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz na Twój adres mailowy informację z potwierdzeniem zamówienia.

Perfumetki pakujemy zaraz po otrzymaniu potwierdzenia i przekazujemy do wysłania zazwyczaj w tym samym lub następnym dniu roboczym, tj. do 24 godzin w ciągu tygodnia roboczego. Natomiast perfumy wysyłamy w ciągu 48 godzin w tygodniu roboczym.

Czas dostawy przez:

- Pocztę Polską to zazwyczaj 48 godzin,

- Paczkomaty to zazwyczaj 24 godziny,

- Kuriera to zazwyczaj 24 godziny. Szczegóły na stronie Przesyłka

Informacje o stanie realizacji będziesz otrzymywać na bieżąco na swój adres e-mail.

Czy perfumetki mają rozpylacz/dozownik?

Tak, nasze perfumetki mają praktyczny rozpylacz/dozownik.

Czy mogę zmienić formę płatności?

Tak, możesz zmienić formę płatności. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny 570 70 4000 (w godzinach od 8 do 16.00) lub mailowy.

Czemu perfumetki są takie tanie?

Nasze perfumetki są tak tanie, ponieważ nie płacisz za wyszukamy flakonik, kosztowy marketing, miejsce w prestiżowej galerii handlowej. Płacisz tylko za zapach, zamknięty w prostym, szklanym flakoniku o pojemności 33 ml.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl