Promocja wiosenna -20%
Promocja wiosenna -20%

Zarabiaj z perfumetkami!

0
Zarabiaj z perfumetkami!

1. Jak zacząć?

Załóż konto na Perfumik.pl. Daj nam znać, że chcesz przystąpić do programu partnerskiego i podaj ten sam adres e-mail, na który założyłaś/eś konto. Możesz do nas napisać na Instagramie, Messengerze lub wysłać e-mail.

2. Co od nas dostaniesz?

Ulotki, na których umieścisz swoje dane

W pierwszym zamówieniu dostaniesz od nas pakiet 100 ulotek z listą perfumetek i miejscem, w którym możesz wpisać swój numer telefonu lub inne dane kontaktowe. Jeśli będzie potrzebne więcej ulotek - wyślemy je do Ciebie razem z kolejnymi zamówieniami.

Takie ulotki przygotowaliśmy specjalnie dla naszych Partnerek i Partnerów:

Ulotki z listą zapachów

3. Zbiorcze zamówienia

Zbierasz od znajomych zamówienia i pieniążki, po czym wysyłasz do nas zbiorcze zamówienia (może ich być kilka, ale pamiętaj, że za każdą wysyłkę płacisz oddzielnie).

4. Proste rozliczenie

Na koniec miesiąca rozliczamy Twoją sprzedaż według prostej tabelki, którą znajdziesz poniżej. Jeśli w ciągu bieżącego miesiąca sprzedałaś/eś więcej niż 30 sztuk dostajesz jednorazowy bon rabatowy na następne zamówienie. Wartość tego bonu zależna jest od ilości perfumetek, jaką zamówiłaś/eś w danym miesiącu. Okres rozliczeniowy trwa od 1-go do ostatniego dnia każdego miesiąca.

Ilość perfumetek Wartość bonu
od 30 szt. 15% od sprzedaży
 od 31 do 50 szt.  20% od sprzedaży
od 51 do 100 szt.  25% od sprzedaży
od 101 szt. 30% od sprzedaży

Przykład:
Od 1-go do ostatniego dnia miesiąca sprzedałaś łącznie 55szt. perfumetek za 825zł (55szt. x 15zł). Wartość bonu na kolejne zakupy: 15% x 825zł = 123,75zł. Proste ;-)

5. Dodatkowe informacje

Okazało się, że świetnie Ci idzie? Zostań klientem hurtowym :)

Dla naszych stałych Klientów hurtowych przygotowaliśmy specjalny cennik perfumetek. Różnica jest taka, że tutaj zamówienia składasz od razu na większą ilość sztuk (minimalnie 100 szt.), ale płacisz od razu za całe zamówienie niższą kwotę. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Okazało się, że pod koniec miesiąca nie udało Ci się sprzedać min. 50 szt.

Nic się nie stało, początki przedsiębiorcy bywają trudne :) Jak sama/sam widzisz, program jest tak przemyślany, aby był dla Ciebie bezpieczny.

Zapraszamy do programu!
W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami.

Komentarze do wpisu (0)

*Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłącznie w celach informacyjnych i porównawczych.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl