Perfumy gwiazd

0
Perfumy gwiazd

Dziś gwiazdy filmu czy estrady nie tylko promują swoją osobowością perfumy znanych marek, ale także na własną rękę próbują zaistnieć w perfumeryjnym biznesie. Często z sukcesem!

Oczywiście sławni ludzie zawsze stanowili inspirację dla powstania zapachów. Warto wspomnieć chociażby bardzo owocną przyjaźń między Audrey Hepburn i Hubertem de Givenchy. Ona była jego muzą, on uczynił z niej ikonę stylu. Dzięki tej parze kobiety mogą rozkoszować się zapachem L’Interdit.

Pachnący gwiazdozbiór

Dziś jednak słynne imię i nazwisko to marka, której nie wypada nie wykorzystać także w świecie zapachów. Własne brandy tworzą zatem aktorki (Halle Berry), piosenkarki (Katy Perry, Lady Gaga, Christina Aguilera, Celin Dion), modelki (Naomi Campbell), a także sportowcy (David Beckham, Cristiano Ronaldo). Przygotowane kompozycje pozwalają w pełniejszy sposób poznać idola, jego temperament i upodobania. Są jakby cząstką jego osobowości, którą możemy zachować dla siebie. Dają możliwość obcowania ze sławą i emocjami, choćby tylko przy porannych rytuałach przed lustrem. Poznajcie perfumy gwiazd!

Mocny głos w świecie perfum

Bardzo bogatym portfolio zapachów może pochwalić się amerykańska piosenkarka Christina Aguilera. W ciągu ostatnich 15 lat na perfumeryjnym rynku pojawiło się kilkanaście kompozycji sygnowanych jej nazwiskiem. Siła zamknięta w niewielkich flakonikach z koronką jest równie wielka jak głos artystki. Nic więc dziwnego, że uwodzicielskie zapachy od Christiny klientki powitały z entuzjazmem. Zapach Simply Christina był w 2007 roku jednym z najczęściej układanych pod choinką prezentów w Wielkiej Brytanii. Zdobył także brytyjską nagrodę FIFI. Perfumy Christina Aguilera na stałe zagościły w sercach kobiet i na perfumeryjnych półeczkach!

Królowa jest tylko jedna

Doskonale w perfumeryjnej branży odnajduje się również koleżanka po fachu Christiny - Katy Perry. W ciągu ostatniej dekady sygnowana przez nią marka przypuściła prawdziwy szturm na perfumeryjne półeczki. Godne miejsce znalazły tam kolejne wersje cudownego Indi czy niebezpieczna Killer Queen. Piosenkarka śmiało sięga po koronę z aromatycznych nut, choć trzeba zaznaczyć,że królewskie odniesienia są dla tej marki równie ważne, jak filuterna zalotność. Tę ostatnią możemy odnaleźć w prowokacyjno-dziecięcej linii ze stylizowanymi kotkami – Meow i Purr. Czysta słodycz!

Zapach sławy

Pseudonim Lady Gaga wpisany do wyszukiwarki Google daje w sumie ponad 186 mln podpowiedzi. Potencjał marketingowy piosenkarki jest zatem ogromny. Nic więc dziwnego, że nasi idole coraz częściej są nie tylko artystami, ale przede wszystkim przedsiębiorcami. Lady Gaga postanowiła wydać swoje pierwsze perfumy w 2012 roku. To nomen omen słynne Fame, zawierające w sobie nutę pokrzyku wilczej jagody czyli tajemniczej i niebezpiecznej belladonny. Lady Gaga potrafi intrygować i wzbudzać kontrowersje także poza sceną! Poznajcie Fame!

Urok niegrzecznego chłopca

Swą sławę – tym razem na sportową - postanowił także zdyskontować David Beckham. Trzeba jednak przyznać, że jego  unikalny styl był od dawna nie tylko przedmiotem zainteresowania, ale także źródłem inspiracji. Niebanalne połączenie elegancji, z chłopięcą swobodą zyskało wręcz ikoniczny wymiar. Obrazu miały dopełnić zapachy sygnowane nazwiskiem piłkarza. Wyjątkowy zapach Signature znajdziesz w naszej perfumerii!

Pachnący gwiazdozbiór świeci wyjątkowo jasno, kusząc wielkością zapachów wyjątkowych jak osobistości, które je tworzą. Wypróbujcie sami perfumy gwiazd!

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl